17 grudnia 2019
POLSKO-CHIŃSKI KONKURS ART & DESIGN COMPETITION 2020 „MIND & SENSES IN ART & DESIGN“

Zapraszamy do udziału w prestiżowym międzynarodowym konkursie artystyczno-projektowym,   w ramach Chińsko – Polskiego Konsorcjum Uniwersyteckiego (SPUC).
Uczestnikami konkursu mogą być studenci oraz pracownicy uczelni zrzeszonych w Chińsko-Polskim Konsorcjum Uniwersyteckim.

Tematem konkursu są: "Indywidualne interpretacje i odniesienia do tradycji i współczesności codziennego życia krajów partnerskich Konsorcjum, mogące stać się przyczynkiem do wzajemnego poznania i zbliżenia kultur oraz ich promocji"

TERMIN NADSYŁANIA PRAC - 30 Stycznia 2020 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin: https://www.polsl.pl/en/Pages/artanddesign.aspx

ORGANIZATORZY:
Politechnika Śląska