10 grudnia 2019
JM Rektor na spotkaniu z Pracownikami Wydziału Architektury

Magnificencja Rektor prof. Arkadiusz Mężyk spotkał  się z Pracownikami Wydziału Architektury podczas corocznego spotkania - seminarium Synergia Nauki, Sztuk Plastycznych i Muzyki organizowanego przez Dziekan Wydziału. W przemówienie Rektor zwrócił uwagę na specyfikę dyscypliny architektura i urbanistyka oraz zadeklarował wsparcie dla rozwoju naukowego Wydziału. Seminarium miało ciekawą formułę prezentacji dorobku Wydziału, poszczególnych Katedr, otwarcia wystawy malarstwa prof. Edwarda Syty z Politechniki Opolskiej oraz zakończyło się koncertem duetu bluesowo-jazzowego Swosza & Spałek. Dopełnieniem był uroczysty wspólny obiad społeczności Wydziału. Takie spotkania to okazja do rozmów, wymiany poglądów oraz zacieśnienia wzajemnych relacji międzykatedralnych. Podczas spotkania JM Rektor wręczył również dyplomy Nagrody Rektora wyróżnionym Pracownikom.

Komunikat zawiera załącznikiSeminarium.jpg

Wiadomość utworzona: 10 grudnia 2019 08:05, autor: Mirosław Rogula