6 grudnia 2019
Sukces naszych dyplomantów w Konkursie Prezydenta Miasta Gliwice na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą miasta Gliwice.

Konkurs Prezydenta Miasta Gliwice na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą miasta Gliwice w 2019 roku został rozstrzygnięty. Prezydent Miasta Gliwice, biorąc pod uwagę rekomendację ze strony komisji konkursowej, postanowił nagrodzić czterech autorów prac dyplomowych.

I nagroda: Jakub Kowalski, praca magisterska pt. "Nurt w Architekturze. Projekt koncepcyjny Ośrodka Monitorowania Zanieczyszczeń i Nauki o Wodzie wraz z systemem filtracji wód opadowych na terenie Gliwic". Promotor pracy: dr inż. arch. Rafał Radziewicz-Winnicki.

II nagroda: Sabina Kania-Tarasiuk, praca magisterska pt. "Projekt koncepcyjny Centrum Integracji Studenckiej wraz z zagospodarowaniem fragmentu dzielnicy Akademickiej Gliwic".

Promotor pracy: dr inż. arch. Rafał Radziewicz-Winnicki.

Wyróżnienie: Agata Wyciślok, praca magisterska pt. "HYPERLOOP DLA GLIWIC. Projekt koncepcyjny intermodalnego centrum przesiadkowego". Promotor pracy: dr inż. arch. Jerzy Wojewódka,
prof. PŚ.

Wyróżnienie: Kamil Matejkowski, praca inżynierska pt. "Projekt zagospodarowania terenu i obiektów po zlikwidowanej Hucie Gliwice". Promotor pracy: dr hab. inż. arch. Alina Pancewicz, prof. PŚ.

źródło: https://gliwice.eu/aktualnosci/kultura/mamy-wyniki-konkursu-na-prace-dyplomowe

regulamin konkursu: https://gliwice.eu/miasto/konkurs-na-najlepsza-prace-dotyczaca-gliwic

Komunikat zawiera załącznikiJakub_Kowalski.jpg

Wiadomość utworzona: 6 grudnia 2019 20:14, autor: Mirosław Rogula