27 listopada 2019
Już po raz szesnasty wyłoniono laureatów konkursu „Mój pomysł na biznes”

organizowanego dla studentów, pracowników i absolwentów Politechniki Śląskiej
Gratulacje dla absolwentek wydziału architektury Anna Toborek oraz Joanna Machera za projekt „Breathe in” za pierwszą nagrodę.
Wyróżnienia dla Wiktoria Dziaduła, studentka architektury i urbanistyki za projekt „Nowoczesna platforma internetowa dla architektów z profesjonalnymi modelami 3d. Największy katalog modeli 3d”, Anna Wieczorek , studentka architektury za projekt „Kopalnia złotych rączek”.
Gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 27 listopada 2019 08:21, autor: Mirosław Rogula