21 listopada 2019
Podczas 30-go finału konkursu, który organizuje oddział Śląski Towarzystwa Urbanistów Polskich pn. "Konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, gospodarki przestrzennej i zrównoważonego rozwoju" wysoko ocenione zostały prace dyplomantów

Z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Konkurs organizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, we współpracy ze Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów oraz Biblioteką Śląską.

Nagrodę DYPLOM ROKU 2019 otrzymała praca pt. "Projekt rewaloryzacji urbanistycznej Placu Piastów w Gliwicach" autorstwa inż. arch. Sara Malicka, promotor: prof. PŚ Alina Pancewicz.

Wyróżnienie przyznano pracy pt. "Próba opracowania metody parametrycznego projektowania zabudowy mieszkaniowej z wykorzystaniem programu Grashopper - przykład wielowariantowego projektu zespołu zabudowy na działce X"; autor mgr inż. arch. Dawid Kątny, promotor dr inż. arch. Tomasz Bradecki.

Gratulujemy!

Komunikat zawiera załączniki20191119_131503.jpg, 20191119_154254.jpg