20 listopada 2019
W dniu 14 listopada 2019 r. na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej

odbyło się ogłoszenie wyników oraz gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie na najlepszą magisterską pracę dyplomową Konkurs Drewno w Architekturze , a także otwarcie wystawy pokonkursowej.Wśród prac nagrodzonych wyróżnienie uzyskała praca  arch. MAGDALENA BARAN, MARTA ŻWAKATytuł pracy: „Koncepcja zabudowy mieszkaniowej we Włoszech – Zielona wstęga nad Mediolanem”
Promotor: dr inż. arch. Andrzej Duda
Wydział Architektury Politechniki Śląskiej