19 listopada 2019
Wystawa Wydziału na Salonie Biznesu i Sztuki Genius Loci

w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze Cieplicach. W dniach 16-17 listopada odbyła się uroczystość otwarcia wystawy Wydziału. Wystawę zorganizowali dr Krzysztof Groń, prof. Klaudiusz Fross, mgr inż. arch. Mateusz Tomiczek. Tematyka to Design Samochodowy i Pracownia Mebla. Organizatorzy wystąpili w panelach dyskusyjnych m.in. na temat przyszłości rozwoju elektromobilności oraz z prezentacją promującą dorobek Wydziału. Nasz absolwent architekt  Mateusz Tomiczek zaprezentował Polski Samochód Elektryczny. Uczestnikami Salonu byli artyści, designerzy, naukowcy, dziekani, politycy, przedstawiciele biznesu, m.in. posłowie, przedstawiciele rządu, konsul Węgier, prezes Renault. Artyści zaprezentowali malarstwo, fotografię, design modowy, rzeźby. Główny organizator artysta Konrad Tomaszewski od 3 lat jest partnerem Wydziału, zaprezentował szklane rzeźby. Planowana jest już kolejna edycja Polsko-Węgierska. Wystawa potrawa trzy miesiące i jest otwarta dla zwiedzających.

Dziekan Wydziału składa szczególne podziękowanie dr Krzysztofowi Groń głównemu organizatorowi wystawy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania.

Komunikat zawiera załączniki2.jpg

Wiadomość utworzona: 19 listopada 2019 08:16, autor: Mirosław Rogula