18 listopada 2019
Studentki Wydziału Architektury: Magdalena Grabowska, Olga Lipińska, Dominika Niżnik oraz Iga Soczawa

w ramach działań SKN LAB 60+ wygrały warsztaty przeprowadzone metodą Design Thinking organizowane podczas wydarzenia : InnoHub: senior (w) przyszłosci, które odbyły się w dniach 15-16.11.2019 roku na Uniwersytecie Warszawskim (organizator: Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego). Warsztaty prowadzone przez firmę Roche Polska poprzedzone były wykładami. Jednym z prelegentów była dr inż. arch. Iwona Benek.
Wynikiem wygranego konkursu będą konsultacje opracowanego projektu oraz szkolenie przeprowadzone przez Roche Polska.

Komunikat zawiera załącznikiInnoHub.pdf

Wiadomość utworzona: 18 listopada 2019 08:44, autor: Mirosław Rogula