6 listopada 2019
Az 7 nauczycielek i nauczycieli akademickich z naszego Wydzialu w Plebiscycie "Osobowosc 25-lecia" miesiecznika Architektura Murator!

Z okazji swojego 25-lecia miesięcznik Architektura Murator ogłosił plebiscyt "Osobowość 25-lecia". W kategorii Nauczanie i Edukacja aż 7 osób związanych z naszym Wydziałem! W tym 5 aktualnych nauczycieli (i nauczycielek) akademickich: Andrzej Duda, Agnieszka Labus, Michal Stangel, Agata Twardoch i Henryk Zubel.
W innych kategoriach nominowany jest także Agnieszka Labus (Projektowanie zrównoważone i uniwersalne), Ryszard Nakonieczny (Popularyzacja Architektury), Jan Kubec (Architektura).

Komunikat zawiera załącznikigrafika.png

Wiadomość utworzona: 6 listopada 2019 13:19, autor: Mirosław Rogula