6 listopada 2019
Już niedługo odbędzie się Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA)

— unikalne wydarzenie towarzyszące kongresowi OPEN EYES ECONOMY SUMMIT w Krakowie, który odwiedza 2 500 osób. Zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach, podczas których otwieramy drzwi najciekawszych krakowskich pracowni architektonicznych.

FOPA to trzy dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej, poznać spojrzenie na miasto, czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia, wreszcie usiąść przy dużym stole i porozmawiać.

Podczas trzech dni festiwalu (18–22 listopada 2019 r.) otworzymy pracownie: Moon Studio, APA Czech-Duliński-Wróbel, Horizone Studio, biuro architektoniczne Lewicki Łatak i Studio Projektowe Wizja. Chcemy, aby mieszkańcy miasta, studenci i goście kongresu mieli możliwość poznania procesu powstawania architektury, a tym samym uczyli się aktywnego uczestnictwa w debacie architektonicznej. Do zobaczenia!
WSTĘP WOLNY!
Na uczestników będą czekać dizajnerskie torby wydarzeniowe :-)

Więcej informacji na:

Komunikat zawiera załącznikiFOPA2019 baner.jpg, FOPA2019 baner2.jpg, FOPA2019 plakat na www.jpg

Wiadomość utworzona: 6 listopada 2019 08:16, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 6 listopada 2019 08:16, wykonana przez: Mirosław Rogula