6 listopada 2019
Nominacja w Plebiscycie Osobowości 25-lecia dla doktorantki Wydziału Architektury

Mgr inż. arch. Sylwia Widzisz-Pronobis, uczestniczka Szkoły Doktorów Politechniki Śląskiej została nominowana w Plebiscycie Osobowości 25-lecia organizowanym przez miesięcznik Architektura-murator w kategorii: „Aktywizm i partycypacja społeczna”, w której nominowani są „Autorzy pierwszoplanowych projektów i inicjatyw angażujących lokalne społeczności na rzecz poprawy środowiska zbudowanego i życia w mieście.”

Mgr inż. arch. Sylwia Widzisz-Pronobis projektuje przestrzenie publiczne i programuje procesy partycypacyjne związane z rewitalizacją miast. Współpracuje z urzędami miast jako ekspertka do spraw partycypacji i planowania przestrzennego zaangażowanego społecznie. Jest Członkiem zarządu Kongresu Ruchów Miejskich i projektantką w firmie Pronobis Studio. Bada metody włączania mieszkańców miast i użytkowników przestrzeni do projektowania architektoniczno-urbanistycznego.

Głos na mgr inż. arch. Sylwię Widzisz-Pronobis można oddać wchodząc na stronę https://architektura25.pl/osobowosci-25-lecia-aktywizm/

Komunikat zawiera załącznikiSylwia Widzisz-Pronobis.jpg

Wiadomość utworzona: 6 listopada 2019 08:11, autor: Mirosław Rogula