25 października 2019
24 października 2019r. przedstawicielki koła naukowego LAB 60+

(Wiktoria Dziaduła, Patrycja Dapa i Klaudia Sosna) pod kierunkiem dr inż. arch. Agnieszka Labus czynnie uczestniczyły w ramach V Forum Green Smart City w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego, którego celem jest wymiana informacji pomiędzy władzami samorządowymi, uczelniami, funduszami ochrony środowiska, NGO, przedsiębiorcami oraz mieszkańcami Małopolski i wszystkimi zainteresowanymi tematami Smart City oraz inteligentnych technologii dla miast i wiosek (Smart Villages).

Wydarzenie było okazją do pokazania działań Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej z partnerem Fundacją Laboratorium Architektury 60+ (LAB 60+).

W ramach stoiska koła naukowego LAB 60+ zostały zaprezentowane projekty, działania i wydarzenia realizowane wspólnie przez Wydział Architektury i Fundację LAB 60+, a także dr inż. arch. Agnieszka Labus miała okazję przedstawić prezentację na temat nowego podejścia do projektowania z perspektywą 60+.

Wiadomość utworzona: 25 października 2019 08:48, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 25 października 2019 08:48, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury