21 października 2019
XXII Gala Budownictwa

odbyła się 18 października w Operze w Bytomiu. Jak co roku w Gali Uczestniczył dziekan wydziału prof. Klaudiusz Fross. Warto nadmienić, że Śląska Izba Budownictwa jest partnerem Wydziału, a jej Prezydent mgr inż. Mariusz Czyszek jest członkiem nowej Rady Dziekańskiej. W zeszłym roku podczas Gali dziekan Wydziału odebrał przyznaną Nam Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa.

Komunikat zawiera załącznikiGala.jpg

Wiadomość utworzona: 21 października 2019 08:01, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2019 08:01, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury