21 października 2019
Spotkanie Roku po 30 latach od ukończenia studiów

odbyło się 19 października w obydwu budynkach Wydziału. Był to rok, który ukończyli pracownicy Wydziału m.in. dziekan prof. Klaudiusz Fross, prof. Beata Komar, dr Ryszard Nakonieczny, dr Marek Janik. Takie spotkanie to zawsze sentymentalna podróż do przeszłości i miłe wspomnienia.

Komunikat zawiera załącznikiSpotk Roku.jpg

Wiadomość utworzona: 21 października 2019 07:57, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2019 07:58, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury