18 października 2019
Europejski Kongres Małych i Średnich przedsiębiorstw w Katowicach

to cykliczna Impreza konsolidująca Biznes i Naukę. Nasz Wydział reprezentuje prodziekan ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym dr Tomasz Bradecki. Jako Wydział jesteśmy widoczni na ważnych wydarzeniach w Regionie.

Kolejne wydarzenia z udziałem Wydziału to: 4Buildings i 4DD w Katowicach, Salon Biznesu i Sztuki w Muzeum Przyrodniczym w Cieplicach Zdrój.

W tym roku będziemy promować design samochodowy naszych absolwentów oraz wzornictwo przemysłowe pod tytułem Śląski Mebel”. Dziękuję wszystkim uczestnikom, wystawcom, studentom i organizatorom wystaw z ramienia Wydziału. Zapraszam do współpracy” prof. Klaudiusz Fross, dziekan

Komunikat zawiera załącznikikongres.jpg

Wiadomość utworzona: 18 października 2019 16:16, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 16:16, wykonana przez: Mirosław Rogula