18 października 2019
JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk uhonorowany statuetką „Tuba”

jako podziękowanie od Dziekana, Rady Wydziału i Całej Naszej Społeczności za wspieranie i znaczący wkład w rozwój Wydziału Architektury w kadencji dziekańskiej 2016-2019. Statuetkę wręczył dziekan prof. Klaudiusz Fross podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

„… Statuetką tuba pragnę uhonorować wyjątkowe Osobowości, których zasługi mają wielkie znaczenie oraz wkład w rozwój Wydziału Architektury. Wśród wyróżnionych są także Nasi Partnerzy bez, których dynamiczny rozwój byłby niemożliwy. Ponieważ jest to rok zakończenia 3-letniej skróconej kadencji dziekańskiej, w związku z tym jest to okazja do podsumowań i zarazem do podziękowań. Szczególne podziękowania kieruję do JM Rektora Politechniki Śląskiej jako wyraz podziękowania w imieniu własnym, Rady Wydziału i Całej Naszej Społeczności …” powiedział dziekan prof. Klaudiusz Fross, 14.10.2019.

Komunikat zawiera załącznikiJM Rektor.JPG

Wiadomość utworzona: 18 października 2019 16:06, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 16:07, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury