11 października 2019
Wyniki konkursu studenckiego pt: Projekt koncepcyjny budynku klubowego osiedla Leśna Ostropa.

W dniu 9 października 2019 roku rozstrzygnięty został konkurs studencki, zorganizowany przez Katedrę Teorii, Projektowania i Historii Architektury przy współudziale firmy Wektor Inwestycje z Gliwic. Konkurs zorganizowany był w ramach Projektu Naukowo-Badawczego, realizowanego w Katedrze RAr-3, pt.: Metoda formułowania wytycznych programowo - przestrzennych obiektów wielofunkcyjnych na przykładach inwestycji planowanych na terenie Gliwic.

Laureatami zostali:
Nagroda: Agnieszka Słota,
Wyróżnienie: Artur Gała

Gratulujemy !

Komunikat zawiera załącznikiNagroda_A_Slota.jpg

Wiadomość utworzona: 11 października 2019 10:43, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 11 października 2019 10:43, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury