3 października 2019
Uwaga KONKURS ! 2nd 'BELT&ROAD' Art & Design Competition 2020 - „Mind & Senses in Art & Design”

Zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Architektury do udziału w drugim chińsko-polskim organizowanym w ramach inicjatywy "Belt and Road" Chińsko-Polskiego Konsorcjum Uniwersyteckiego (SPUC) w którego skład wchodzi siedemnaście uczelni chińskich oraz dwanaście polskich.

Pierwszy konkurs odbył się w 2018 roku i jego uroczysty finał miał miejsce na Uniwersytecie w Pekinie w grudniu 2018.  Tegoroczna edycja konkursu nosi tytutuł: „Mind & Senses in Art & Design” i organizowana jest przez Politechnikę Śląską, a uroczysty finał odbędzie się na naszej uczelni w maju 2020.

Opracowanie merytoryczne i koordynacja konkursu:  prof. Natalia Bąba-Ciosek i prof. Magdalena Żmudzińska-Nowak - pełnomocnik ds współpracy z Sino-Polish University Consortium.

Szczegóły na: https://www.polsl.pl/en/Pages/artanddesign.aspx

Konkurs rekomendowany przez:
Prorektora ds. Nauki i Rozwoju prof. Marka Pawełczyka
Dziekana Wydziału prof. Klaudiusza Frossa

Wiadomość utworzona: 2 października 2019 09:00, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 3 października 2019 12:43, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury