2 października 2019
Jury Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku Architektura Betonowa

obradowało 30 września na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W jury uczestniczył dziekan prof. Klaudiusz Fross. W tym roku nie pojawiły się prace dyplomowe z Naszego Wydziału. Szkoda ponieważ jest to prestiżowy konkurs ogólnopolski z wysokimi nagrodami zarówno dla dyplomantów jak i promotorów. Warunkiem uczestnictwa jest zastosowanie w projekcie elementów betonu architektonicznego na elewacji budynku, w zagospodarowaniu terenu lub we wnętrzu oraz zaprezentowanie walorów betonu w wizualizacjach. Dyplomy na kolejny rok edycji 2020 należy wysyłać na początku października na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej na nazwisko: prof. Tomasza Kozłowskiego, tel. Organizatora: 12 – 628 20 21. Tegoroczne wszystkie wyróżnione i nagrodzone prace będą prezentowane na Międzynarodowym Biennale Architektury – ICE Kraków 8-9 października 2019. Wyniki Poda Organizator.

Komunikat zawiera załącznikiArch Bet Jury.jpg

Wiadomość utworzona: 2 października 2019 08:59, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 2 października 2019 08:59, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury