25 września 2019
Wręczenie dyplomów ukończenia I stopnia studiów inżynierskich i licencjata

odbyło się w auli głównej budynku X dnia 23 września. Dziekan prof. Klaudiusz Fross oraz prodziekan prof. Dorota Winnicka-Jasłowska dokonali wręczenia dyplomów. Warto dodać, że oprócz dyplomu inż. architekta wręczono dyplom akredytacji międzynarodowej KAUT. Absolwentom gratulujemy! Gronu Profesorskiemu dziękujemy za wkład dydaktyczno-naukowy w rozwój kolejnego pokolenia twórców! Studentom II stopnia studiów magisterskich dziękujemy za doskonały wybór!

Komunikat zawiera załącznikidyplomy_inz_2019.JPG

Wiadomość utworzona: 25 września 2019 09:07, autor: Mirosław Rogula