23 września 2019
Pierwsza Rada Dyscypliny

Dnia 19 września w budynku Wydziału odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Dyscypliny naukowej Architektura i Urbanistyka. Rada liczy 12 osób, wyłonionych w wyborach. Spotkanie poprowadził Prorektor prof. Bogusław Łazarz. Na posiedzeniu zgłoszono 3 kandydatów na przewodniczących. W kolejności zgłoszeń: prof. Alina Pancewicz, prof. Krzysztof Rostański, prof. Jan Rabiej. Wszystkie kandydatury w głosowaniu tajnym uzyskały wymaganą minimalną ilość głosów i zostały zaakceptowane do etapu prezentacji. Na kolejnym spotkaniu Rady, które planowane jest na 30 września kandydaci na przewodniczących zaprezentują autorskie programy rozwoju dyscypliny. Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross życzy wszystkim kandydatom ambitnych planów rozwoju Dyscypliny Architektura i Urbanistyka oraz pomysłów na skuteczne utrzymanie kategorii naukowej A. Jednocześnie deklarując współpracę w celu osiągnięcia zamierzonych celów.

Komunikat zawiera załączniki1 (1).jpg, 2 (1).jpg

Wiadomość utworzona: 23 września 2019 08:07, autor: Mirosław Rogula