19 września 2019
Wydział Architektury partnerem Targów Expobud Silesia Design

które odbyły się w dniach 14-15 września w Hali Arena Gliwice. Wydział zaprezentował 2 stoiska zorganizowane przez dr Krzysztofa Groń z Katedry RAr4. Dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko cieszył się podświetlany prototypowy model siedziska z logo Politechniki również autorstwa dr K. Groń. Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross zaprosił Partnerów Wydziału do odwiedzenia stoiska. To duża promocja Wydziału - loga Wydziału i Politechniki pojawiły się zarówno na biletach, plakatach jak i na bilbordach w regionie Śląskim.

Komunikat zawiera załączniki2.jpg

Wiadomość utworzona: 19 września 2019 09:54, autor: Mirosław Rogula