19 września 2019
Dwa puchary i dwa pierwsze miejsca w strzelaniu z pistoletu i karabinu wojskowego wywalczył dziekan prof. Klaudiusz Fross

podczas turnieju o puchar Rektora Politechniki Śląskiej. To już trzecie I-miejsce z rzędu w strzelaniu do tarczy z pistoletu. Zawody odbywają się w ramach szkolenia wojskowego kadry kierowniczej Uczelni (w tym roku w wojskach rakietowych).

Wiadomość utworzona: 19 września 2019 09:51, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 19 września 2019 09:51, wykonana przez: Mirosław Rogula