23 maja 2019
Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w Studenckim konkursie na reportaż prasowy o architekturze!

Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!
Głównym tematem konkursu na reportaż jest architektura skupiająca się na jednym z trzech następujących zagadnień:
  1. architektura mieszkaniowa
  2. miasto
  3. przestrzeń publiczna
Organizator konkursu: wydawca miesięcznika Architektura & Biznes
Termin i forma przyjmowania zgłoszeń
  • data zakończenia konkursu — 15 października 2019 roku
  • ogłoszenie wyników konkursu — 30 października 2019 roku
Zgłoszenie reportażu do Konkursu jest bezpłatne.
Nagroda Główna — 3 000 PLN

Wiadomość utworzona: 23 maja 2019 08:05, autor: Mirosław Rogula