20 maja 2019

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprasza na otwarte seminarium w języku angielskim pt.:

“Felix Candela: budowniczy powłok żelbetowych i jego dziedzictwo w Meksyku i na świecie”,

na którym wykład wygłosi dr arch. Juan Ignacio del Cueto Ruiz-Funes
z Wydziału Architektury Universidad Nacional Autónoma de México,

w czwartek, 23 Maja, 2019, godz.11:45-13:15
na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej,
w Budynku X, Gliwice, ul. Ks. M. Strzody 10, aula 14

zapraszamy Studentów, Pracowników Naukowych
i Wszystkich Zainteresowanych,
także spoza Uczelni

organizator seminarium:
dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny, Katedra Teorii, Projektowania i Historii Architektury RAr-3

Komunikat zawiera załączniki2. Medalla Milagrosa-1953.JPG

Wiadomość utworzona: 20 maja 2019 09:03, autor: Mirosław Rogula