1 maja 2019
Spotkanie Izby Architektów Krajów Europu Środkowej i Wschodniej

26 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbyło się spotkanie architektów grupy V4, organizowane przez Krajową Radę Izby Architektów i Śląską Okręgową Izbę Architektów.

W  konferencji  uczestniczyli  architekci z Niemiec, Holandii, Rumunii, Litwy Łotwy i Estonii.
Wiodącym tematem były praktyki zawodowe, jako kolejny etap po ukończeniu studiów wyższych, zdobywania kwalifikacji umożliwiających samodzielne już wykonywanie zawodu architekta. W trakcie prezentacji i dyskusji przedstawione zostały różne formy praktyk zawodowych w poszczególnych krajach. Dyskutowano również nad metodami kształcenia architektów  przez uczelnie oraz biura projektów.
W Konferencji udział wzięła Prodziekan ds. Studenckich dr hab.inż.arch. Dorota Winnicka-Jasłowska Prof. PŚl.

Komunikat zawiera załącznikispotkanie_architektow_s.jpg

Wiadomość utworzona: 1 maja 2019 11:01, autor: Mirosław Rogula