1 maja 2019
WYJAZD NA TARGI GREMA SILESIA STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Studenci Kierunku Architektura Wnętrz pierwszego i drugiego roku w piątek 26.04.2019 r. uczestniczyli w targach w zakresie montażu i cięcia mebli pod gotowy projekt przygotowywany przez firmę INFOTEX współpracującą z Kronospan. Podczas targów studenci mieli okazję uczestniczyć również w wykładach z mentorami biznesu.

Patronat:

dr hab. inż. arch. Klaudiusz Fross, Dziekan Wydziału Architektury oraz firma Kronospan

Koordynator wydziałowy: dr inż. arch. Iwona Benek, RAr5

Komunikat zawiera załącznikiIMG_7989.JPG