1 kwietnia 2019
innoSHARE’19 on the road MEETUPS Gliwice

10 kwietnia (środa), w godzinach 16:00-20:00 już po raz drugi Fundacja „Polska Innowacyjna” wspólnie z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkanie innoSHARE'19 on the road: Meetups, które ma na celu spotkanie ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach czy też doświadczeniach zawodach.

Jest to jedno z 7 wydarzeń, które odbywają się w całej Polsce poprzedzających 5. edycję innoSHARE UNIversity.

Spotkanie umożliwi znalezienie Partnerów do współpracy biznesowej, naukowej i naukowo-biznesowej, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków w zakresie m.in. rozwijania startupów z komponentem badawczo rozwojowym, internacjonalizacji nauki i biznesu, komercjalizacji badań, ochrony wytworzonej własności intelektualnej, współpracy młodych naukowców z firmami, szukania alternatywnej drogi finansowania badań w ramach doktoratu oraz rozwoju swoich pomysłów oraz zapoznania się z przedstawicielami Fundacji „Polska Innowacyjna” i nawiązanie współpracy.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie AIP i CITT - Gliwice, ul. Banacha 7.

Wstęp wolny!

Opis i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na:

Wymagana rejestracja na wydarzenie znajduje się w: www.bit.ly/2HvXgrL

Komunikat zawiera załącznikigrafika Meetup.jpg