22 marca 2019
ERGONOMIA

W holu Wydziału Architektury Pol. Śl. została przygotowana wystawa, prezentująca prace studentek kierunku Architektura Wnętrz na przedmiocie ERGONOMIA, który prowadzony jest na sem. II i III I stopnia studiów. Wystawa prezentuje opracowania z dwóch semestrów nauki, w tym ćwiczenia projektowe oraz klauzurowe.
Prowadzącymi przedmiot jest Prof PŚ. Katarzyna Ujma-Wąsowicz oraz Agnieszka Piórkowska.
Zapraszamy do odwiedzin!

Komunikat zawiera załącznikiergonomia_wystawa na WA.jpg