21 marca 2019
Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski
powołał prof. dr hab. inż. arch. Krzysztofa Gasidło na Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej VI kadencji Samorządu Województwa. W skład Komisji z naszego Wydziału weszli również prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew J. Kamiński - członek Głównej Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej, dr hab. inż. arch. Katarzyna Ujma-Wąsowicz, prof. PŚ – Prezes Zarządu Towarzystwa Urbanistów Polskich Oddział Katowice oraz dr hab. inż. arch. Krzysztof Kafka.
Serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia i cieszymy się, że przedstawiciele naszego Wydziału będą mogli efektywnie wpływać na kształt środowiska zbudowanego w Województwie Śląskim.
Dziekan Wydziału Architektury i Kolegium Dziekańskie

Wiadomość utworzona: 21 marca 2019 14:57, autor: Mirosław Rogula