21 marca 2019
STREFA STUDENTA OTWARTA (sala 8).

W dniu 20 marca otwarta została ponownie sala nr 8 (parter) do dyspozycji studentów Wydziału. Sala przeszła lifting oraz została wyposażona w nowe meble. W najbliższym czasie pojawią się dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza. W otwarciu uczestniczyli licznie studenci WA oraz dziekan wydziału dr hab. Klaudiusz Fross, prodziekan ds. studenckich dr hab. Dorota Winnicka-Jasłowska, prodziekan ds. naukowych dr hab. Michał Stangel prof. Pol.Śl, inż. Mariusz Czyszek członek Rady Konsultacyjnej WA, arch. Andrzej Duda, dr Jan Kubec. W ostatnim czasie zakończono również generalny remont korytarza parteru i biur katedry RAr4.

Komunikat zawiera załączniki20190320_132945.jpg

Wiadomość utworzona: 21 marca 2019 08:20, autor: Mirosław Rogula