18 marca 2019
GEOsfera - miasto Jaworzno i Wydział Architektury będą współpracować.

Dziekan wydziału dr hab. inż. arch. Klaudiusz Fross i prezydent miasta Jaworzno Paweł Silbert podpisali list intencyjny o współpracy badawczo-dydaktycznej. Grupa studentów pierwszego roku na przedmiocie Projektowanie Architektoniczne bierze udział w projekcie koncepcyjnym z konkursem. Zadaniem jest opracowanie badawczo-projektowe dla GEOsfery Jaworzno. Główną prowadzącą zadanie jest dr inż. arch. Maria Bielak-Zasadzka, natomiast z ramienia GEOsfery dyrektor i powiatowy geolog Agnieszka Chećko. Dnia 19 marca organizowany jest pobyt studialny studentów na terenie GEOsfery. Ten interesujący projekt zorganizowano w katedrze Projektowania i Badań Jakościowych RAr5.

Komunikat zawiera załącznikiJaworzno 2019.JPG

Wiadomość utworzona: 18 marca 2019 07:50, autor: Mirosław Rogula