21 października 2020
BKS zaprasza na Ogólnopolski Tydzień Kariery

Biuro Karier Studenckich zachęca do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt z pracownikami Biura.

Wśród aktywności, w których mogą uczestniczyć studenci, znajdują się:

Architekci CV – konsultacje dokumentów aplikacyjnych.

Matryca Kariery – narzędzie on-line do pomiaru i diagnozy kompetencji miękkich i zawodowych, a także sporządzania bilansów kompetencyjno-kwalifikacyjnych. Wspomaga  proces doradztwa zawodowego, pomagając studentom określić swoje mocne strony bądź obszary, które wymagają pracy nad sobą, tym samym ułatwiając planowanie ścieżki kariery.

Mapa Marzeń – szkolenie pozwalające na wizualne przedstawienie naszych planów i marzeń na najbliższy okres. Mapa to narzędzie oparte na języku wizualnym i metaforze. Pozwala lepiej zrozumieć siebie poprzez uporządkowanie swojej wizji przyszłości, przyjrzenie się istotnym wartościom i ustalenie dalszych celów.

Poker osobowościowy – gra w karty służąca doskonaleniu funkcjonowania zespołów poprzez indywidualny rozwój osobowości. Angażuje całą grupę w interesującą i emocjonującą rozgrywkę, w trakcie której gracze mogą naprzemiennie doświadczać napięcia i radości.

Veni, Vidi, Vici – wizyty studyjne w przedsiębiorstwach w formie zdalnej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje lub dokonać rejestracji na wybraną aktywność, należy skontaktować się z Biurem Karier Studenckich: kariera@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 21 października 2020 14:49, autor: Dominika Gnacek
<listopad 2020>