13 października 2020
7 edycja globalnego projektu Seeds For The Future

Rozwijanie lokalnych talentów w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz umożliwienie budowania kontaktów międzykulturowych to główne cele projektu Seeds For The Future. Sztandarowy, globalny program edukacyjny firmy Huawei po raz kolejny jest dostępny także dla studentów z Polski, oferując uczestnikom cykl szkoleń i warsztatów online wypełnionych wiedzą, przygotowany i prowadzony przez światowej klasy ekspertów, a także możliwość zdobycia cennych nagród. Aplikacje do siódmej edycji programu są przyjmowane do 27 października 2020.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie proszone są o przygotowanie CV, potwierdzenia średniej ocen, listu motywacyjny w formie pisemnej (400-600 słów) i/lub maksymalnie dwuminutowego video, przedstawiającego kandydata oraz ewentualnie innych, uzupełniających materiały.

Zgłoszenia są przyjmowane przez Opiekunów Projektu Seeds For The Future, ustalonych przez władze poszczególnych uczelni, biorących udział w projekcie. Każdy może także samodzielnie złożyć aplikację wysyłając zgłoszenie na adres: piotr.bednarski@huawei.com. Zgłoszenia można nadsyłać do 27 października 2020  do godziny 15.00.

Patronat nad tegoroczną edycją projektu objęły Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Sekcja IEEE, Parlament Studentów RP, redakcja tygodnika Wprost, redakcja portalu dlastudenta.pl.

Program Seeds For The Future to najważniejszy projekt edukacyjny Huawei, który jest prowadzony od 2008 roku. Współpracując m.in. z lokalnymi władzami i organizacjami edukacyjnymi, wykorzystując innowacje, firma pomaga rozwijać lokalne talenty ICT.

Szczegóły dotyczące programu Seeds For The Future można znaleźć na jego stronie oraz na fanpage.

Wiadomość utworzona: 13 października 2020 13:03, autor: Dominika Gnacek
<listopad 2020>