1 października 2020
Zapowiedź Nocy Naukowców 2020

Zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego Nocy Naukowców 2020. Tegoroczna edycja uczelnianego wydarzenia popularyzującego naukę odbędzie się 10 października 2020 roku.

W trosce o bezpieczeństwo członków uczestników tegoroczna Noc Naukowców Politechniki Śląskiej odbędzie się w systemie wirtualnym – w taki sposób, by zapewnić osobom zainteresowanym możliwość zaangażowania się w wydarzenie w zależności od osobistych preferencji i możliwości czasowych.

Materiał filmowy zapowiadający wydarzenie został opublikowany na oficjalnym kanale Politechniki Śląskiej w portalu YouTube.

Poszczególne punkty programu będą transmitowane na żywo za pośrednictwem Telewizji Internetowej Politechniki Śląskiej lub platformy Zoom. Na część warsztatów i pokazów obowiązują zapisy. Ponadto niektóre materiały filmowe będą dostępne do odtworzenia na oficjalnym kanale YouTube naszej Uczelni.

Przypominamy, że każdy uczestnik może skomponować własny harmonogram, dobierając z planu interesujące go aktywności i zapisując się na nie w specjalnie wydzielonej sekcji na platformie.

Wiadomość utworzona: 1 października 2020 11:28, autor: Dominika Gnacek
<listopad 2020>