21 września 2020
Szkolenia w ramach Stypendium Santander Tech Revolution In Finance - IE University

Studenci oraz absolwenci kierunków nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki mogą wziąć udział w rekrutacji na szkolenia online, przygotowane przez ekspertów z Grupy Santander oraz IE Foundation.

Szkolenia w ramach Stypendium Santander Tech Revolution In Finance – IE University są przeznaczone dla studentów mających od 20 do 28 lat, posiadających maksymalnie trzy lata doświadczenia zawodowego, znających język angielski, studiujących na uczelni w jednym z 9 państw: Argentynie, Brazylii, Chile, Hiszpanii, Meksyku, Polsce, Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii.

Pięciotygodniowy kurs online będzie poświęcony zastosowaniu nowoczesnych technologii w sektorze finansowym, takim jak chmura obliczeniowa, kryptowaluty, sztuczna inteligencja, Big Data, ekonomia współdzielenia oraz cyfrowe zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. Spotkania poprowadzą wykładowcy z lE University's lE School of Human Sciences and Technology.

Kandydaci mogą przesyłać zgłoszenia do 23 września 2020 roku na stronie Santander.

Wiadomość utworzona: 21 września 2020 13:39, autor: Aleksandra Weber
<październik 2020>