31 sierpnia 2020
Studencie, zdobądź kompetencje!

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej przedstawia nowe propozycje, które pozwolą studentom na zdobycie kompetencji i uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

Biuro Karier Politechniki Śląskiej przypomina o szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje”. We wtorek 22 września odbędą się zajęcia dotyczące uprawnień SEP G1, G2 lub G3. Szkolenie rozpocznie się o godz. 15.00 w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego „Omega” (lokal C) na ul św. Urbana 5 w Zabrzu. Więcej informacji można uzyskać mailowo pod adresem start@polsl.pl.

Celem przedsięwzięcia „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje” jest modernizacja kształcenia, tak by zapewnić absolwentom jak najlepszy start na rynku pracy.

Ponadto pracownicy BKS zachęcają do zapoznania się z ofertą Fundacji Znajdź Pomoc. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych program „Absolwent” zawiera projekt „Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością”. Zgłaszać mogą się m.in. studenci ostatniego roku studiów lub absolwenci z województwa śląskiego. Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji.

Wiadomość utworzona: 31 sierpnia 2020 11:24, autor: Dominika Gnacek
<październik 2020>