19 sierpnia 2020
Sprawdź wyniki I tury rekrutacji!

Ogłoszono wyniki I tury kwalifikacji w pierwszym naborze na studia na Politechnice Śląskiej. Sprawdź, czy zostałeś zakwalifikowany do przyjęcia.

Pierwsi kandydaci otrzymali już informację o zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia w I turze kwalifikacji. To pierwszy krok na drodze do społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej. Osoby zakwalifikowane powinny do 26 sierpnia:

• wgrać skan lub zdjęcie świadectwa dojrzałości (w przypadku kandydatów na studia pierwszego stopnia),
  • uzupełnić wszystkie wymagane dane osobowe,
  • wgrać zdjęcie w postaci elektronicznej na potrzeby przyszłej legitymacji studenckiej,
  • zaakceptować wymagane oświadczenia oraz przesłać elektroniczną teczkę z dokumentami w systemie SOREK.

Złożone dokumenty zostaną zweryfikowane przez komisję rekrutacyjną. Przyszli studenci 31 sierpnia otrzymają wyniki pierwszej tury przyjmowania dokumentów.

W ostatnim dniu sierpnia na kontach rekrutacyjnych zostaną opublikowane także wyniki drugiej tury kwalifikacji. Termin przesłania elektronicznej teczki przez osoby zakwalifikowane w II turze zakończy się 4 września, a następnie 8 września kandydaci otrzymają informacje o wynikach drugiej tury przyjmowania dokumentów.

Następny nabór rozpocznie się 9 września. Osoby, które uiściły opłatę w pierwszym naborze i nie zostały zakwalifikowane do przyjęcia na kierunku wybranym jako podstawowy, nie będą ponosiły kosztów w kolejnych naborach.

Informacje o kierunkach studiów, na które pozostały wolne miejsca, zostaną opublikowane 9 września o godz. 12:00.

Informacje dla kandydatów na studia na Politechnice Śląskiej można uzyskać na stronie www.rekrutacja.polsl.pl

Wiadomość utworzona: 19 sierpnia 2020 13:21, autor: Aleksandra Weber
<październik 2020>