4 lipca 2020
Konkurs inicjatyw wspólnoty akademickiej PŚ rozstrzygnięty
Studenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Śląskiej mogli zgłaszać pomysły, które w znaczący sposób przyczynią się do podniesienia komfortu pracy i studiowania.

W konkursie złożono 10 wniosków. Komisje oceniające – po zaakceptowaniu propozycji przez JM Rektora – skierowały do realizacji 9 inicjatyw: 6 z kampusu w Gliwicach, 2 z kampusu w Katowicach oraz 1 z kampusu w Zabrzu.

LISTA PROJEKTÓW, KTÓRE OTRZYMAJĄ DOFINANSOWANIE

Zgłoszone przez pracowników i doktorantów
  • Utworzenie mobilnych mikrostref studenta.
    – W budynku Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej.
  • Strefa doktoranta przy Rektoracie.
    – W budynku Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.
  • Budowa zadaszonego i ogrodzonego miejsca składowania odpadów dla Wydziałów Organizacji i Zarządzania oraz Inżynierii Biomedycznej.
    – Między wydziałami w Zabrzu.
  • Project Room.
    – W budynku Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.
  • Bezdotykowa stacja do dezynfekcji i higieny rąk.
    – W budynkach zainteresowanych Wydziałów.
  • Biblioteczna strefa nauki i kreatywności.

Zgłoszone przez studentów

• Innowacyjna strefa kreatywności – Project Room studentów i pracowników Politechniki Śląskiej.
    – W budynku Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.
  • Strefa studenta i doktoranta przy Rektoracie Politechniki Śląskiej.
    – W budynku Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej,
  • Strefa studenta.
    – W budynku Wydziału Inżynierii Materiałowej.

Wiadomość utworzona: 4 lipca 2020 10:11, autor: Jadwiga Witek
<sierpień 2020>