29 maja 2020
„Moja Politechnika. 75 lat tradycji” – nowy termin składania prac na konkurs plastyczny

Przypominamy, że Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Politechniki Śląskiej organizuje dla dzieci i wnuków wszystkich pracowników, byłych pracowników i doktorantów Uczelni konkurs plastyczny pod tytułem „Moja Politechnika. 75 lat tradycji”. Prace można przesyłać do 10 czerwca 2020 roku.

Konkurs jest kierowany do dzieci w trzech kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, dzieci klas 1-3 i dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej.

Prace konkursowe zawierające wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową, dostępną na stronie Związku w zakładce „Konkurs”, mogą przesyłać rodzice lub dziadkowie do 10 czerwca 2020 roku za pośrednictwem poczty wewnętrznej: NSZZ "Solidarność", ul. Konarskiego 18, p. 515.

Na uczestników czekają nagrody i wyróżnienia. Ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszej połowie czerwca 2020 roku. Konkurs jest objęty honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka.

Wiadomość utworzona: 29 maja 2020 14:19, autor: Aleksandra Weber