22 maja 2020
Granty i stypendia w programach projakościowych na wsparcie rozwoju naukowego w 2020 roku
JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk w ramach wsparcia rozwoju naukowego pracowników, doktorantów i studentów naszej Uczelni przyznał na podstawie dotychczas rozpatrzonych wniosków granty projakościowe oraz stypendia z własnego funduszu stypendialnego.

Wprowadzone przez władze Politechniki Śląskiej programy projakościowe są elementem strategii rozwoju Uczelni, a ich celem jest nagradzanie dotychczasowych wyników pracy przy jednoczesnym wsparciu dalszych progresywnych aktywności naukowych. Programy projakościowe finansowane są w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, z Własnego Funduszu Stypendialnego, a także ze środków własnych Uczelni.

Wiadomość utworzona: 22 maja 2020 14:59, autor: Dominika Gnacek
Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2020 15:00, wykonana przez: Dominika Gnacek