22 maja 2020
Spotkania „ITBanashi”

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej i firma Fujitsu Technology Solutions, współpracująca z Politechniką Śląską na mocy porozumienia, serdecznie zapraszają do udziału w serii spotkań pt. „ITBanashi”. Meetup odbędzie się 27 maja 2020 roku o godzinie 17.30.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia, które ma stanowić przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń w środowisku specjalistów IT.

1. Wstęp – kim jesteśmy i co chcemy pokazać?
2. Testy automatyczne – czy mogą już pisać się same?
3. AI w testach automatycznych:
a) Nagraj i puść – automatyczna aktualizacja testów.
b) Automatyczne generowanie testów oraz wykonanie bez ingerencji testera.
c) Porównywanie obrazów w testach regresji.
4. Taiko + Gauge live demo:
a) Generowanie kodu.
b) Tworzenie scenariuszy testowych.
c) Uruchomienie testu.
5.Pytania publiczności.

Jak zapowiadają organizatorzy: „ITBanashi to podróż informatyczna, starannie przygotowana przez pracowników Fujitsu, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi specjalistami IT. Zabiorą słuchaczy w podróż przez las bezpieczeństwa, szeroką dolinę O365, rzeki Azure i szczyty AI”.

Rejestracji należy dokonać na stronie Fujitsu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, firma proponuje również wizyty studyjne w trybie online. Osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać do Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 22 maja 2020 14:47, autor: Dominika Gnacek