21 maja 2020
Wirtualny Dzień Dziecka z CPN PŚ

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej zaprasza na Dzień Dziecka, który w tym roku odbędzie się online.

Wirtualny Dzień Dziecka, organizowany w ramach akcji #zCPNwdomu, odbędzie się 31 maja (tj. niedziela) za pośrednictwem platformy Zoom.us. Dla dzieci w różnych grupach wiekowych zostały przygotowane warsztaty.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Regulamin oraz oświadczenia znajdują się nastronie internetowej Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 21 maja 2020 14:12, autor: Aleksandra Weber