20 maja 2020
#CRC webinars

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w #CRC webinars, w ramach których trzy firmy poprowadzą sesje edukacyjne. Przyjęta (zdalna) formuła – stanowiąca swoisty „spin-off” znanego programu CRC – jest odpowiedzią na wymagania dotyczące kształcenia w formie zdalnej. W projekcie mogą wziąć udział nie tylko studenci, ale również absolwenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Śląskiej.

Projekt #CRC webinars nawiązuje do tradycyjnego program CRC, dając uczestnikom możliwość korzystania z sesji edukacyjnych prowadzonych zdalnie przez trzy firmy z branży biznesu i IT, tj. firmy Accenture, IBM i ING Tech Poland. Każda z nich zrealizuje cykl webinariów (po ok. 60 min). Tematyka podejmowana przez szkoleniowców może się pokrywać w ramach odrębnych zajęć, tym samym ukazując różne ujęcia tego samego tematu.
Dziś o godz. 17:00 odbędzie się szkolenie "20.05 Azure DevOps w procesie CI/CD dla backendu na platformie .Net". Wymagana jest rejestracja mailowa; po jej dokonaniu osoby, które zgłosiły swoje zainteresowanie, otrzymają link do szkolenia. Strona, na której można dokonać zapisu.

Biuro Karier Studenckich zachęca również do „polubienia” profili społecznościowych Programu CRC na Facebooku i Linked.in  oraz strony BKS. Będą na nich na bieżąco zamieszczane harmonogramy.

Wiadomość utworzona: 20 maja 2020 13:59, autor: Aleksandra Weber
<sierpień 2020>