19 maja 2020
„Moja Politechnika. 75 lat tradycji” – konkurs plastyczny

Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Politechniki Śląskiej organizuje dla dzieci i wnuków wszystkich pracowników, byłych pracowników i doktorantów Uczelni konkurs plastyczny pod tytułem „Moja Politechnika. 75 lat tradycji”.

Konkurs jest organizowany dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, dzieci klas 1-3 i dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej.

Prace konkursowe zawierające wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową dostępną na stronie Związku w zakładce „Konkurs” mogą składać rodzice lub dziadkowie do 29 maja 2020.

Na uczestników czekają nagrody i wyróżnienia. Ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszej połowie czerwca 2020 roku. Konkursu jest objęty honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność Politechniki Śląskiej w zakładce „Konkurs”.

Wiadomość utworzona: 19 maja 2020 14:27, autor: Aleksandra Weber