7 maja 2020
24. Piknik Naukowy w Warszawie online już w sobotę!

Politechnika Śląska już po raz czwarty będzie obecna na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, który odbędzie się online w najbliższą sobotę, 9 maja.

Organizatorzy tego wyjątkowego wydarzenia o tematyce naukowej zapraszają wszystkich zainteresowanych uczestników na piknik w formie online. Wirtualny Piknik Naukowy rozpoczyna się o godzinie 11.00. Aby wziąć w nim udział, należy włączyć link do sobotniego streamingu.

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Co roku uczestniczy w nim około 200 instytucji z Polski oraz całego świata. Instytucje naukowe, uczelnie, instytuty badawcze, muzea i instytucje kultury, fundacje związane z edukacją i koła naukowe prezentują podczas wydarzenia osiągnięcia oraz odsłaniają kulisy codziennej pracy. Co roku odwiedza go ok. 100–120 tys. osób.

Wiadomość utworzona: 7 maja 2020 14:21, autor: Aleksandra Weber