5 maja 2020
Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej

W dniach od 5 do 15 maja 2020 roku do godziny 10:00 będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów na członków senatu Politechniki Śląskiej w kadencji 2020-2024.

Zgłoszenia kandydatów na członków senatu będą przyjmowane z grupy:
1) samodzielnych nauczycieli akademickich (profesorów i profesorów Uczelni)
2) pozostałych nauczycieli akademickich,
3) pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (spośród grupy 47 kandydatów na elektrów).

Prawo zgłaszania kandydatów przysługuje każdemu członkowi wspólnoty Uczelni. Propozycje należy przesyłać  pisemnie wraz z wymaganymi oświadczeniami kandydatów na adres ukw@polsl.pl. Oryginały dokumentów należy złożyć za pośrednictwem poczty wewnętrznej w Sekretariacie UKW (Gliwice, ul. Akademicka 2A, pok. 33).

Studenci i doktoranci dokonują zgłoszenia i wyboru członków senatu spośród swojego grona w liczbie 12 (proporcjonalnie do liczebności obu tych grup).

Lista kandydatów na członów senatu z podziałem na poszczególne grupy i okręgi wyborcze zostanie zamieszczona na stronie internetowej Uczelni w zakładce „WYBORY 2020-2024” w dniu 16 maja 2020 roku.

Więcej informacji znajduje się wKomunikacie nr 10 Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 4 maja 2020 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członków senatu Politechniki Śląskiej w kadencji 2020-2024.

Pierwsza publikacja: 2020-05-05 09:38 przez Aleksandra Weber

Wiadomość utworzona: 5 maja 2020 09:37, autor: Aleksandra Weber