4 maja 2020
Pracownik Politechniki Śląskiej w składzie kolegium redakcyjnego prestiżowego czasopisma

Dr hab. inż. Jerzy Respondek, prof. PŚ z Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki dołączył do kolegium redakcyjnego znanego, międzynarodowego czasopisma naukowego „International Journal of Systems Science”.

Na łamach „International Journal of Systems Science” są poruszane kwestie metodologii i praktycznych rozwiązań w zakresie inteligencji, suwerenności i złożoności inżynierii systemów oraz szeroko rozumianego modelowania matematycznego. Ukazuje się ono z częstotliwością 16 wydań na rok. W 2017 roku posiadało Impact Factor na poziomie: 2.185, a rok później: 2,469.

Źródło grafiki: Taylor&Francis Online

Wiadomość utworzona: 4 maja 2020 12:10, autor: Dominika Gnacek