4 maja 2020
Komunikat w sprawie sposobu organizacji i rozliczania zajęć dydaktycznych realizowanych na odległość

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 81/2020 Rektora Politechniki Śląskiej oraz informacjami dotyczącymi sposobu organizacji i rozliczania zajęć dydaktycznych zrealizowanych na odległość przy uwzględnieniu realizacji wykładów i innych zajęć na Politechnice Śląskiej związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

Nauczyciele akademiccy są zobowiązani do przygotowania materiałów dydaktycznych i aktywności, które zapewnią studentom obciążenie pracą równoważne z liczbą godzin przypisaną danemu przedmiotowi w planie i programie studiów.

Prowadzący zajęcia określają metody i kryteria weryfikacji efektów uczenia się zajęć realizowanych na odległość oraz dostosowują warunki przeprowadzenia zaliczeń i egzaminów. Mogą one odbywać się w dowolnym terminie w trakcie trwania semestru po zakończeniu bloku przedmiotu. Nauczyciele akademiccy uzgadniają z uczestnikami zajęć termin ich przeprowadzania.

Pierwsza publikacja: 2020-05-04 09:59 przez Aleksandra Weber

Wiadomość utworzona: 4 maja 2020 09:59, autor: Aleksandra Weber