1 maja 2020
"Maj z ALO – Drzwi Otwarte"

Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej w Gliwicach rozpoczęło akcję online dla tegorocznych kandydatów do Liceum,  zatytułowaną "Maj z ALO – Drzwi Otwarte".  W tym roku Liceum otwiera drzwi szkoły szeroko w sposób wirtualny.

Specjalnie z tej okazji została przygotowana strona z podstawowymi informacjami o ALO w pigułce, ale co najważniejsze z mnóstwem krótkich relacji uczniów, którzy opowiadają o rozlicznych projektach, w których brali udział w ostatnim roku.

Dodatkowo można będzie tam znaleźć materiały nauczycieli ALO ilustrujące nauczany przedmiot, dzięki czemu, można będzie podejrzeć na czym polegają autorskie przedmioty kierunkowe, które uzupełniają pakiet przedmiotów obowiązkowych.

Liceum Politechniki Śląskiej zaprasza na Drzwi Otwarte tych, którzy poszukują szkoły dla siebie, ale też wszystkich zaciekawionych tym, co odróżnia Liceum Akademickie Politechniki Śląskiej od innych szkół średnich.

W ramach Drzwi Otwartych będzie można również wziąć udział w spotkaniu online z dyrektor szkoły dr Małgorzatą Borysławską.

Wiadomość utworzona: 1 maja 2020 12:33, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 1 maja 2020 12:35, wykonana przez: Jadwiga Witek